Sizin İçin Buradayız

Lütfen bize talep, istek ve önerilerinizi iletmekten çekinmeyiniz.
Aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir veya sağ tarafta yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.Bize Yazın

Elektronik Komponent Ve Malzeme Satışı

Elektronik Komponent Ve Malzeme Satışı

Elektronik Komponent Ve Malzeme Satışı firmamız güvencesi ve hızlı çözüm anlayışıyla işletmenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılama ilkesiyle yürütülmektedir. Elektronik sistemin sağlıklı ve sistematik bir şekilde işleyebilmesi için gerekli olan bileşenlerin genel adı olan elektronik komponentler, özellikle işlerini teknolojik cihazlar ile yapan, üretim ağı bu cihazlara bağlı olan şirketler için oldukça önemli bir konudur.

Elektronik Komponent Ve Malzeme Satışı, arızalanan bir bileşen ya da malzemenin kolay ve hızlı bir şekilde bulunması, otomasyonun işlemesinin kesintiye uğramaması ve sistemin çalışmamasına engel olunması için hayati öneme sahiptir. Firmamızın sektördeki deneyimi, geniş iletişim ağıyla temin edilmesi gereken malzemeyi Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu'daki lider firmalardan sağlamaktadır. İhtiyaçlarınızı avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gidermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Elektronik Komponent İhtiyaçları Nelerdir?

Elektronik sistemlerin içerisinde kullanılan tüm bileşenler aslında ayrı bir elektronik cihazdır. Her birinin kendi içerisinde özel bir sistemi vardır ve devreye dahil olduklarında başka büyük bir sistemin parçası olmaktadırlar. Elektronik devreyi ya da sistemi oluşturan her bir varlık, elektronları ya da onların oluşturduğu ortak bölgeleri etkiler. Bu yüzden bozulmaları, zarar görmeleri veya işlevsiz kalmaları sistemin bir bütün olarak çalışmaması anlamına gelir. Doğal olarak çalışmayan bir sistem, işletmenin faaliyetlerini aksatacak, daha büyük sorunlara yol açacaktır.

Sistem bir bileşene bağlı olarak arıza verdiğinde orijinalliği onaylanmış ve test edilmiş yeden parça kullanmakta yarar vardır. Çünkü orijinal olmayan bir yedek parça, otomasyonun sağlıklı bir şekilde çalışmasını engelleyebilir ya da sistemin diğer elemanları ile uyum içerisinde çalışmayabilir. Firmamız, marka ve model fark etmeksizin ihtiyacınız olan elektronik komponent ve malzemeleri tedarik ederek montajını yapmaktadır.
 

Firmamız Malzeme Tedariği İçin Nasıl Çalışıyor?

İşletmenizin ihtiyaçlarının hataya mahal vermeden hızlıca giderilmesi için iş akışımızı titizlikle yürütmekteyiz. Bunun için aşağıdaki aşamaları gözetiyoruz:
  • Talep Alınması: Tedarik edilmesi gereken komponent ve diğer malzemeler için bize talebinizi iletiyorsunuz.
  • Tedarik Seçenekleri ve Fiyat Teklifi: Gerekli bileşenlerin getirilebileceği noktalar ve fiyatlar hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.
  • Onay Süreci: Size iletilen koşullar arasından seçiminizi yaparak fiyat teklifimizi onaylamanız bekleniyor.
  • Ödeme Alınması: Ödemenizin onaylanmasının ardından siparişinizin hızlıca teslim alınması için işlemleri başlatıyoruz.
  • Teslimat Aşaması: Siparişin ardından tarafınıza iletilen süre içerisinde ürün/ürünler size teslim ediliyor
 

Elektronik Komponent Ve Malzeme Satış Fiyatları

Malzeme ve komponent tedariğinde fiyat, önemli bir unsurdur. Bileşenin hem orijinal olması hem de fiyat açısından sizi zorlamaması gerekir. Firmamız ,yurtdışından ihtiyacınız olan elektronik malzemeleri uygun fiyatlar ile temin etmektedir.

Pasif ve aktif elektromekanik olarak adlandırılan elektronik komponentleri elektronik komponent ve malzeme tedariğinde lider firmamız çok kısa bir süre içerisinde tedarik etmekte, sisteminizin ve otomasyonunuzun tekrar eskisi gibi çalışmasına destek olmaktadır. Hangi elektronik cihazı kullanırsanız kullanın, firmamız bu malzemeyi  yurtdışındaki çalışma ortaklarından ithal ederek faaliyetlerinizi kaldığınız yerden sürdürmenizi sağlamaktadır.

Firmamız, geniş bir yelpazede ürün tedariği yapmaktadır. Bu bağlamda entegre çeşitlerinden igbt modüllere, kapasitör çeşitlerinden rölelere, PCB çeşitlerinden akü çeşitlerine, özel kablolardan soketlere kadar pek çok ürünü marka ve model fark etmeksizin temin etmektedir.
 
 

Profesyonel bir danışmana mı ihtiyacınız var ?